Genel Bilgiler

Toplantı İsmi :
Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı

Kongre Merkezi :
Titanic Mardan Palace Kongre Merkezi, Belek, Antalya
https://www.titanic.com.tr/tr/titanic-mardan-palace/meetings-events/

Tarih :
17-19 Aralık 2021

Kongre Dili :
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konusmacıların olduğu oturumlarda simultane tercüme yapılacaktır.

Yaka Kartı :
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 17-19 Aralık 2021 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı :
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Katılım Belgesi :
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 19 Aralık 2021 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

Kredilendirme :
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Organizasyon Sekreterliği :
Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e ([email protected]) başvurmanızı rica ederiz.

Kayıt Masası :
Kayıt Masası, Titanic Mardan Palace Kongre Merkezi’nde 17 Aralık 2021 tarihinde çalışmaya başlayacaktır. 17-19 Aralık 2021 tarihleri arasında 07:30-22:00 saatleri arasında hizmet verecektir.